Certyfikat DEKRA

DEKRA Znak Jakości – dla Warsztatu blacharsko-lakierniczego

Wskazujemy mocne strony. Dokumentujemy niezawodność. Potwierdzamy jakość.

DEKRA Znak Jakości jest przyznawany przedsiębiorstwom, produktom i procesom, które pomyślnie przeszły kontrolę zdefiniowanych standardów w zakresie bezpieczeństwa, jakości i trwałości.

DEKRA Znak Jakości potwierdza gotowość, przygotowanie techniczne i posiadanie umiejętności praktycznych Warsztatu blacharskiego, lakierniczego i blacharsko-lakierniczego do wykonywania napraw równoważnych w porównaniu z markowymi (autoryzowanymi przez producentów pojazdów) serwisami.

Naprawy blacharsko-lakiernicze wykonywane w Warsztatach posiadających ważny certyfikat DEKRA Znak Jakości zapewniają utrzymanie gwarancji producenta pojazdu wydanych wraz z nowym pojazdem – na korozję perforacyjną oraz na powłokę lakierową.

Niezbędne do tego profesjonalne kryteria zostały zdefiniowane i ujęte w wypracowanym przez DEKRA standardzie. W tym standardzie uwzględniono obecny stan rozwiązań technicznych i technologicznych wykorzystywanych w procesie naprawy. Oznacza to, że kontrolowane są używane podczas pracy przyrządy, jak również wymagane elementy wyposażenia i materiały. Ponadto podczas prowadzanej kontroli weryfikowany jest stan odbytych szkoleń przez pracowników. Oprócz dostępnego wyposażenia prowadzana jest również wyrywkowa kontrola na bazie wykonanej pracy.

GÓRA